en  lt  RU  PL  DE 
na pocatek Spis tresci napisac do nas
O HODOWLI


Witamy w naszej hodowli kotów bezwłosych "Ellenium".

Koty są pełnoprawnymi członkami naszej licznej rodziny.
Koty przyjechały do nas z renomowanych, profesjonalnych hodowli zagranicznych. Dodatkowo każdy  kot po przyjeździe do Litwy został poddany serii specjalistycznych badań w celu eliminacji wszelkich chorób i wad rozwojowych (wykonano rozszerzone badania krwi, test FeLV, test FIV, badania w kierunku toksoplazmozy, EKG i ECHO serca, USG narządów wewnętrznych).

Celem naszej hodowli jest rozród zdrowych, długowiecznych, ślicznych i kochanych kociąt, które przyniosą wiele radości i satysfakcji nam i ich nowym rodzinom.


Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia naszej kociej strony o sfinksach Kanadyjskich. Gdy już Państwo ochłoną - to znaczy najpierw poczują zdziwienie, potem zdumienie, przeplatane w pierwszym momencie z bardziej negatywnymi niż pozytywnymi uczuciami, potem odkryją w sobie litość dla tych biednych, łysych stworzonek, następnie stwierdzą, że to istoty z kosmosu - aż w końcu dostrzegą dostojeństwo ich smukłych sylwetek, radość w wielkich jak jeziora oczach i osobowość rozbójnika zaklętą w frywolnych, prędkich łapkach - zapraszamy do nas.

Nasza hodowla Ellenium  zarejestrowana jest w litewskim Klubie Felinologicznym LGAC, zrzeszonym w federacji felinologicznej WCF.