en  lt  RU  PL  DE 
na pocatek Spis tresci napisac do nas
WYSTAWY

World Champion  Joser Jastin

Canadian sphynx (SPH)
Cream Mink (e 32)


Data Miestas Klasė Teisėjas Sistema Rezultatas
2010-03-06 Lublin (PL) kitten
3 - 6 mėn.
N.Byelova (UKR)
WCF EX 1,
NOM BIS,
BEST KITTEN,
WCF RING 1
2010-03-07 Lublin (PL) kitten
3 - 6 mėn
N.Tatishcheva (RU)
WCF EX 1,
NOM BIS
2010-03-13 Warszawa (PL) kitten
3 - 6 mėn
S. Zhigulin (DE) WCF EX 1,
NOM BIS,
BEST KITTEN
2010-03-14 Warszawa (PL) kitten
3 - 6 mėn
A. Nazarova (RU)
WCF EX 1,
NOM BIS,
BEST KITTEN
2010-03-20 Vilnius (LT) kitten
3 - 6 mėn
T.Tarasenko (BY) WCF EX 1,
NOM BIS
2010-03-21 Vilnius (LT) kitten
3 - 6 mėn
T.Chernova (LV) WCF EX 1,
MASTER
 RING 3
2010-03-27 Riga (LV) kitten
3 - 6 mėn
T.Balčiūnas (LT) WCF EX 1,
NOM BIS
2010-03-28 Riga (LV) kitten
3 - 6 mėn
I.Balčiūnienė (LT) WCF EX 1,
NOM BIS
2010-08-21 Leipzig (DE) Open 13 kl M.Meister (DE) WCF CAC
NOM BIS
WCF RING 10
2010-08-22 Leipzig (DE) Open 13 kl C.H. Knelangen(DE) WCF CAC
NOM BIS
WCF RING 9
MASTER RING 9
2010-09-11 Torun (PL) Open 13 kl A.Hackmann.(DE) WCF CAC
2010-09-12 Torun (PL) Open 11 kl V. Klucniece (LV) WCF CACIB
2010-09-18 Riga (LV) Open 11 kl A. Nazarova.(RU) WCF CACIB
2010-09-19 Riga (LV) Open 11 kl D. Meister (DE) WCF CACIB
NOM BIS
2010-10-02 Lublin (PL) Open 9 kl T. Balciunas.(LT) WCF CAGCIB
2010-10-03 Lublin (PL) Open 9 kl I. Mikhailov (RU) WCF CAGCIB
NOM BIS
2010-10-09 Riga (LV) Open 9 kl T. Cernova .(LV) WCF CAGCIB
NOM BIS
2010-10-10 Riga  (LV) Open 7 kl Y. Lavrentjev (RU) WCF CACE
2010-10-16 Vilnius (LT) Open 7 kl J.Geelen.(NL) WCF CACE
2010-10-17 Vilnius (LT) Open 5 kl T. Cernova .(LV) WCF CAGCE
2010-10-30 Riga (LV) Open 7 kl T. Tarasenko.(BY) WCF CACE
NOM BIS
BEST OP. SHYNX
BALTIC WINNER
2010-10-31 Riga  (LV) Open 5 kl T. Komarova(RU) WCF CAGCE
NOM BIS
BEST OF BEST III

2010-11-06 Madrid (ES) Open 3 kl  M.Meister.(DE) WCF CACM
2010-11-07 Madrid  (ES) Open 3 kl J. Clare (NL) WCF CACM
NOM BIS

2010-11-13 Tallinn (EE) Open 3 kl  L. Ovchinnikova.(RU) WCF CACM
2010-11-14 Tallinn (EE) Open 3 kl  A. Maksimenko (RU) WCF CACM
2010-12-11 Kaliningrad (RU) Open 3 kl  T. Gulianskaya .(RU) WCF CACM
2010-12-12 Kaliningrad (RU) Open 1 kl  L. Makarova (RU) WCF HP













 



World Champion Prudence
Canadian sphynx (SPH)
Chocolate tabby mink


Data Miestas Klasė Teisėjas Sistema Rezultatas
2009-04-25 Vilnius (LT) Open 13kl.
I. V.Shustrova (RU) WCF EX 1, CAC
2009-04-26 Vilnius (LT) Open 13kl.
T. Cernova (LV) WCF EX 1, CAC,
NOM BIS
2008-06-06 Riga (LV) Open 13kl.
O. Mironova (RU) WCF EX 1, CAC
2009-07-11 Roja (LV) Open 11kl.
V. Klucniece (LV) WCF EX 1, CACIB
2010-01-09 Paris (FR) Open 11kl. A. Hackmann (DE) WCF EX 1, CACIB,
NOM BIS
  
2010-01-10 Paris (FR) Open 9kl. D. Meister (DE) WCF EX 1, CAGCIB,
BEST IN
 OPPOSITE SEX
2010-03-06 Lublin (PL) Open 11kl. N. Byelova (UKR) WCF EX 1, CACIB,
 WCF RING 3
2010-03-07 Lublin (PL) Open 9kl. N. Tatishcheva (RU) WCF EX 1, CAGCIB
2010-03-13 Warszawa (PL) Open 9kl. S. Zhigulin (DE) WCF EX 1, CAGCIB,
NOM BIS,
WCF RING 5
2010-03-14 Warszawa (PL) Open 7kl. A. Nazarova (RU) WCF EX 1, CACE
2010-03-20
Vilnius (LT)
Open 7kl. T.Tarasenko (BY) WCF EX 1, CACE,
NOM BIS,
WCF RING 5
2010-03-21 Vilnius (LT) Open 5kl. T.Chernova (LV) WCF EX 1, CAGCE
2010-03-27 Riga (LV) Open 7kl. T.Balčiūnas (LT) WCF EX 1, CACE
2010-03-28 Riga (LV) Open 5kl. I.Balčiūnienė (LT) WCF EX 1, CAGCE
2010-04-03 Riga (LV) Open 3kl. T.Komarova (RU) WCF EX 1, CACM,
 NOM BIS
2010-06-05 Minsk (BY) Open 5kl. G.A. Pantigni (FR) WCF EX 1, CAGCE,
2010-06-06 Minsk (BY) Open 3kl. N.Pilatova (BY) WCF EX 1, CACM
2010-09-11 Torun (PL) Open 3 kl A.Hackmann.(DE) WCF CACM
2010-09-12 Torun (PL) Open 1 kl V. Klucniece (LV) WCF HP

                               
         









                               
         

Grand Inter Champion Bursa del BaldEra*LT

Canadian sphynx (SPH)
Tortie with white 

Data Miestas Klasė Teisėjas Sistema Rezultatas
2010-01-09 Paris (FR) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). A.Hackmann (DE) WCF EX 1
2010-01-10 Paris (FR) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). D. Meister (DE) WCF EX 1
2010-03-06 Lublin (PL) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). N.Byelova (UKR) WCF EX 1,
NOM BIS,
WCF RING 2
2010-03-07 Lublin (PL) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). N.Tatishcheva (RU) WCF EX 1
2010-03-13 Warszawa (PL) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). J. Clare (UK) WCF EX 1
2010-03-14 Warszawa (PL) Kitten (nuo 3 iki 6 mėn). S. Zhigulin (DE)
WCF EX 1
2010-03-20 Vilnius (LT) Junior (nuo 6 iki 10 mėn). T. Tarasenko (BY) WCF EX 1,
 NOM BIS
2010-03-21 Vilnius (LT) Junior (nuo 6 iki 10 mėn). T.Chernova (LV) WCF EX 1,
MASTER RING 7
2010-08-21 Leipzig (DE) Open 13kl M.Meister (DE) WCF CAC
NOM BIS
2010-08-22 Leipzig (DE) Open 13kl C.H. Knelangen(DE) WCF CAC
NOM BIS
2010-09-18 Riga (LV) Open 13 kl M. Meister (DE) WCF CAC
2010-09-19 Riga (LV) Open 11 kl A. Nazarova (DE) WCF CACIB
2010-10-02 Lublin (PL) Open11 kl I. Mikhailov (RU) WCF CACIB
2010-10-03 Lublin (PL) Open11 kl T.Balciunas (LT) WCF CACIB
2010-10-09 Riga (LV) Open 11 kl  Picardello (IT) WCF CACIB
2010-10-10 Riga  (LV) Open 9 kl  K.van der Wijk (NL) WCF CAGCIB
NOM BIS
2010-10-16 Vilnius (LT) Open 9 kl  T.Cernova.(NL) WCF CAGCIB
2010-10-17 Vilnius (LT) Open 9 kl T. Makarova.(LV) WCF CAGCIB
2010-12-21 Vilnius (LT) Open 7 kl Peter Paul Moormann (NL) WCF CACE
2010-12-22 Vilnius (LT) Open 5 kl  D.Counasse(BE) WCF CAGCE











Europa Champion  Grand Oray Vlastelina of Ellenium
2010-09-11 Torun (PL) Open 15 kl A.Hackmann.(DE) WCF EX1
NOM BIS
2010-09-12 Torun (PL) Open 15 kl V. Klucniece (LV) WCF EX1
2010-09-18 Riga (LV) Open 13 kl M. Meister (DE) WCF CAC
2010-09-19 Riga (LV) Open 13 kl A. Nazarova (DE) WCF CAC
NOM BIS
2010-10-02 Lublin (PL) Open13 kl I. Mikhailov (RU) WCF CAC
NOM BIS,
BEST SH
BEST OF BEST II
2010-10-03 Lublin (PL) Open11 kl T.Balciunas (LT) WCF CACIB
NOM BIS
BEST OPSITE SEX SH
2010-10-02 Riga (LV) Open 11 kl  Picardello (IT) WCF CACIB
2010-10-03 Riga  (LV) Open 11 kl  T.Andersen (DK) WCF CACIB
NOM BIS
2010-10-16 Vilnius (LT) Open 9 kl  T.Cernova.(NL) WCF CAGCIB
2010-10-17 Vilnius (LT) Open 7 kl L. Makarova.(LV) WCF CACE
2010-12-11 Kaliningrad (RU) Open 9 kl  L. Makarova .(RU) WCF CAGCIB
nom BIS
2010-12-12 Kaliningrad (RU) Open 7 kl  T. Gulianskaya .(RU) WCF CACE
2010-12-21 Vilnius (LT) Open 7 kl Peter Paul Moormann (NL) WCF CACE
2010-12-22 Vilnius (LT) Open 5 kl  D.Counasse(BE) WCF CAGCE
NOM BIS
BEST OP SEX SPH


2011-01-22 Czenstochowa(PL) Open 7 kl H.Watzke (DE) WCF CACE
nom BIS
Best Opposite Sex SH
2011-01-23 Czenstochowa(PL) Open 5 kl  K.Zielinski (FR) WCF CAGCE